Pages Navigation Menu

Wszystko o czym warto wiedzieć.

Legendy Polskie. Bazyliszek.

Legendy Polskie. Bazyliszek.

Narobiliście sobie smaku na kolejne polskie produkcje spod znaku Allegro? Ja również. Niestety (według mnie) im dalej tym gorzej. Zacznijmy jednak od początku.

Cały czas byłem przekonany że pierwszy był Twardowsky. Okazuje się jednak że się myliłem – według wszelkich źródeł pierwszy był Smok. Inna sprawa że pojawiły się w odstępie dwóch tygodni, być może po prostu miałem spore opóźnienie w oglądaniu. W każdym razie kolejność oglądania jakoś zgadza mi się niestety z jakością… nie poprawia się. W skrócie – Twardowsky rewelacja totalna, Smok – OK super, nowa jakość, można w takim razie wiele wybaczyć. Powiedzmy że 4+ w szkolnych ocenach. Twardowsky 2.0 – za długi, przegadany. Ale generalnie (poza dłużyznami) lepszy niż Smok, dajemy 4. I Bazyliszek.

Szczerze? Oglądałem to wiele razy. Przed każdym kolejnym razem starałem się przypomnieć sobie co tam w ogóle wymyślili. Poza Bazyliszkiem. Przed chwilą odświeżyłem sobie pamięć. Acha, OK.

Generalnie warto obejrzeć ale niestety, po wcześniejszych produkcjach – dla mnie rozczarowanie. Gdyby był to pierwszy film z serii – dostałby te 4+ za nowość. A tak to słaba trója.

Zapraszam do oglądania!

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/qS2xTGLCu-M” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>